Είστε επιτυχών στο πρόγραμμα Κοινωφελής Εργασία;;
Ελάτε να κάνετε την κατάρτιση σας μαζί μας!! Πρόλαβε τη θέση σου!! ![👇](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t4f/1/16/1f447.png)
![👇](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t4f/1/16/1f447.png)
Κατάρτιση χειριστών Μηχανημάτων Έργων – ΚΛΑΡΚ – που κατατάσσονται στην «ειδικότητα 2» (εργασίες ανύψωσης και μεταφοράς φορτίων ή προσώπων). Το εν λόγω πρόγραμμα κατάρτισης απευθύνεται
ΔΟΜΗ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ: Θεωρητική κατάρτιση, με εξ αποστάσεως ασύγχρονη εκπαίδευση, διάρκειας 250 ωρών για την απόκτηση γνώσεων και δεξιοτήτων στον τομέα του τουρισμού. Πιστοποίηση στα προαναφερθέντα που
TEAMWORK FOR DIVERSITY ERASMUS+ KA-151 Youth Project Ο Εκπαιδευτικός Φορέας Λυδία σε συνεργασία με το Ευρωπαϊκό πρόγραμμα Erasmus plus, έρχεται να παρακινήσει 6 νέους, ηλικίας
Το Lidia Education σου προσφέρει προνομιακές εκπτώσεις σε συνεργαζόμενες επιχειρήσεις!!