Με χαρά υποδεχτήκαμε στον Εκπαιδευτικό Φορέα ΛΥΔΙΑ, Πολωνούς μαθητές που μας επισκέφτηκαν για να τους ξεναγήσουμε στους χώρους μας και να ζήσουν μαζί μας μια συναρπαστική εκπαιδευτική εμπειρία!
Οι επισκέπτες μας είχαν την δυνατότητα να κάνουν πρακτική εφαρμογή στα πλήρως εξοπλισμένα εργαστήρια Ρομποτικής με πολλά και διαφορετικά εκπαιδευτικά εργαλεία!
Το Ι.Ι.Ε.Κ ΛΥΔΙΑ συνεχίζει να πρωτοπορεί πάντα με εκπαιδευτικό τρόπο και καινοτόμες δραστηριότητες! 🤖
Οι φιλοξενούμενοί μας έφυγαν με τις καλύτερες εντυπώσεις και πολλά πολλά χαμόγελα! Ευχαριστούμε θερμά τους Πολωνούς μαθητές καθώς και τον σύνοδο τους κ. Ματέο που μας προτιμήσανε και τον αξιόλογο εκπαιδευτή μας κ. Καραλέκα Γεώργιο, για την εξελιγμένη ψηφιακή εμπειρία που μας προσέφερε!
Ι.Ι.Ε.Κ ΛΥΔΙΑ || Έρχεσαι μαθητής… Φεύγεις Επαγγελματίας!
☎️2351303876
📧 info@ieklidia.gr